NewsletterTuristik tercüman

iPhone veya iPod touch 25 ayri lisanda size tercümanlik yapabilir.

Turistik tercüman Türkçe sözcükleri ve deyimleri 25 ayri lisana tercüme edebilen resimli ve konusan bir dil rehberidir. Program size yurtdisinda iken ihtiyaciniz olan kelimeleri gerektiginde sesli olarak da tekrarlayarak o dili bilmeseniz de, yardimci olacak benzersiz bir olanak sunmaktadir. Kolay anlasilir resim ve çizimlerle iletisim kabiliyetiniz daha da artmis olacaktir.

Turistik tercüman ile dil bilmeseniz bile, uçak bileti alabilir, otelde oda rezerve edebilir, bir arabayi servise sokabilir veya lokantalarda rahatlikla siparis verebilirsiniz. Lisan basina 2.100 deyim ve sözcük ile konu basliklari halinde düzenlenmis listeleme sayesinde, örnegin gümrüklerde, otelde, oto tamirinde, trafikte, turistik gezilerde, yemek veya içki ismarlarken, spor yaparken, muhabbet ederken veya is disindaki zamanlarinizda, size en büyük yardimcidir.

Entegre arama fonksiyonu sayesinde aradiklariniz daha hizli bulabilirsiniz. Örnegin eger tek kisilik bir oda istiyorsaniz, arama alanina „tek kisilik“ girmeniz yeterli olacaktir. Buna uygun olarak „tek kisilik bir oda rica ediyorum“ cümlesi hemen ekrana gelecektir.

iPad Screenshots:
13524

iPhone Screenshots:

Pic_2Pic_5Pic_4Pic_3Pic_1


★ Her bir lisan basina 2.100 ve üstü resimli ve sesli deyim ve kelime haznesi.

★ 25 hedef lisan: Ingilizce (Britanya), Ingilizce (USA), Almanca, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca, Portekizce, Danca, Hollandaca, Fince, Isveççe, Norveççe, Lehçe, Çekçe, Slovakça, Rusça, Yunanca, Macarca, Çince, Japonca, Korece, Tay, Hintçe, Arapça ve Ibranice.

★ Tüm deyimler hedef lisanin aslina tam uygun olarak seslendirilmektedir.

★ Konular ve alt konular kesin ve kolay anlasilir biçimde listelenmektedir.

★ Kelime parçalarini da arayacak sekilde, hizli tam metin tamamlama.

★ Bütün içerik cihaza yüklenmistir, bundan dolayi kullanim için internete baglanmak gerekmiyor.

★ Her giris kalemi, iletisimi daha da basit hale getirecek resimler ile donatilmistir.

★ Kullanici arayüzü tamamiyla Türkçedir.

★ Kullanimi çok kolaydir; yaslilar ve çocuklar tarafindan da zorlanmadan kullanilabilir.

★ Su lisanlarda ana dilinizde yazilarak telaffuz kolayligi saglanmaktadir: Çince, Japonca, Korece, Rusça, Yunanca, Tay, Hintçe, Arapça ve Ibranice.